Uncategorized

لیورپول سازنده: گالری های رایگان در مقصد شما از لیورپول

با استفاده از بیتلز، لیورپول در سرتاسر جهان تصور می شود که مقصدی فوق العاده برای بازی است. سالیانه، خانواده‌ها را به دلیل در سرتاسر جهان به سمت جاذبه‌های شناخته شده می‌کشاند، به‌عنوان مثال آهن گلف غار: نقطه‌ای که بیتل‌ها باید با آن شروع کنند: و همچنین توسط دوره گینس شما از فایل‌های داده که سرمایه رشد محیطی است شناسایی می‌شود. از برو. و با این حال، لیورپول بدون شک یکی از تقریباً همه شهرها، شهرها و همچنین خانه های مسکونی و گالری های رایگان بیشتر در اروپا است، برخلاف هر مقصدی در داخل بریتانیا، خارج از بریتانیا. برای هرکسی که به لیورپول سفر می‌کند و جایی برای شروع در سراسر مجموعه گسترده نمایشگاه‌های هنری هنری‌اش پیدا نمی‌کند، در اینجا یک سرنخ فوری به سمت گالری‌های رایگان مهم او وجود دارد.

احتمالاً مشهورترین نقطه هنر در مقصد شما ممکن است تیت لیورپول باشد. به طور معمول گالری برای شروع از سال 1988 شروع شد و همچنین تیت سنت آیوز از طریق کورنوال متولد شد که به شما اجازه می دهد خانه های مسکونی  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد را بدون اشاره به نمایش ویترین نتایج خوبی از گالری تیت خود در خارج از بریتانیا ارائه دهید. معمولاً گالری تیت احتمالاً برجسته‌ترین مخازن هنر در داخل بریتانیا است، نه اینکه به دلیل تمرکز بر نتایج خوب از 1500 تا زمان کنونی روز اشاره کنیم. قبل از آغاز سال 2000 از Tate Advanced تا انگلستان، تیت لیورپول اساساً محل همایشی بود که به شکل هنری پیشرفته در این سرزمین اختصاص داشت. تا سال 2012، تزیینات شامل نتایج خوب به دلیل نقاش به‌روز تحسین‌شده چارلین فون هیل، و پس از آن شرایط بسیار احتمالی ترنر مونه توامبلی خواهد بود: واقعاً تنها احتمال بررسی این قرارداد منحصربه‌فرد از نتایج خوب به خاطر جی.ام.ترنر است. ، کلود مونه به Cy Twombly در داخل بریتانیا اشاره نمی کند.

یک قرن قبل از شروع تیت لیورپول، محله معمولاً امکانات این گالری هنر واکر را تماشا می کرد. در حال حاضر، معمولاً گالری هنر واکر ممکن است بخش مهمی از موزه‌های داخلی لیورپول باشد، دغدغه خاصی که تصور می‌شود گالری هنر داخلی عمدتاً انگلیسی زبان را که کاملاً دور از مقصد سرمایه رشد تأسیس شده است، نگه دارد. ورود به گالری هنر واکر ممکن است برای همه نمایش‌ها رایگان باشد و سپس الگوهای آهنربایی به خودی خود «گالری ملی این شمال» باشد. آثار بسیار شناخته شده از طریق گالری او در واقع نقاشی های او قبل از رافائلی هستند، مانند کارکردهای اساسی ویلیام هولمن به دنبال ذکر دانته گابریل روستی باشید.

اخیراً، MATTER (بنیاد برای هدف شکل هنری بدون ذکر فناوری اصلی) به طور اتفاقی یک مختصات مهم از نمایش‌ها است. MATTER که از سال 2003 شروع به کار کرد، گالری‌های رایگانی را در خود جای داده است که از طریق سایت اینترنتی متخصص هستند و به آخرین آثار هنری چندرسانه‌ای اشاره نمی‌کنند، ناگفته نماند که اساساً یک آهنربای حیاتی در زمان لیورپول بود، به این دلیل که سرمایه رشد اتحادیه اروپا از جامعه تا 08. در هر جای دیگری، خانه مسکونی سادلی معمولاً شماره شکل هنری جورج هولت را نظارت می کند: یک تامین کننده حیاتی ویکتوریایی که افراد از طریق لیورپول جان سالم به در بردند: از طریق قرار دادن اصلی او. معمولاً گالری هنری شخصی Ceri، که از سال 08 شروع به کار کرد، از طریق نمایشگاه‌های هنری به‌روز تخصص دارد. ناگفته نماند که در سراسر بدنه آب مرسی در Wirral شما، دختر گالری هنری Lever دارای تعداد شگفت انگیزی از مبلمان هجدهمین یک صد سال خاص شما است و نه چیزهای Wedgwood.

لوکوموتیو به سمت لیورپول به دلیل شهرهای پیشرو COUNTRY، شهرها ترجیح می دهند انگلستان، ادینبورگ به منچستر پیوسته در تابستان و زمستان اشاره نکنیم. اما، گردشگرانی که به حامیان هنر مکزیکی اشاره نکنیم، ممکن است در دوسالانه لیورپول، یک رویداد هنری به روز بین المللی که ممکن است پس از آن تا سال 2012 ذخیره شود، کمک های یدکی برای سرعت دویدن پیدا کنند. معمولاً دوسالانه لیورپول تا سال 1998 و همچنین ذخیره می شد. همانطور که معلوم شد یکی از بهترین جشنواره های بریتانیایی است که به جشنواره های هنر مبتکرانه اشاره نمی کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *